• The Voyeurs

  • Malignant

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Mortal Kombat

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Nocturne

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Midway

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The King

    ★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Crawl

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Shaft

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Murder Mystery

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Brightburn

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

  • Glass

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Vice

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★

  • Bird Box

    ★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Green Book

    ★★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★★

  • The Meg

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Justice League

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½