Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Master

    ★★★

  • Zeros and Ones

    ½

  • Bombshell

    ★★★½

  • Minari

    ★★★★

  • Cleaner

    ★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • All the Old Knives

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Flee

    ★★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Raiders of the Lost Ark

    ★★★★★