Sort by
  • Casey Anthony: Where the Truth Lies

  • Ghislaine Maxwell: Filthy Rich

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Friend of the Family: True Evil

  • Falling for Christmas

  • Orgasm Inc: The Story of OneTaste

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

  • MK Ultra

    ★★★

  • The Visitor

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Till

    ★★½

  • Hot Take: The Depp/Heard Trial

    ½

  • Devil's Workshop

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★★

  • Amsterdam

    ★★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★½

  • Margaux

    ★★★

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★½

  • Bros

  • Blonde

    ★★★★★

  • Pinocchio

  • The Eternal Daughter

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Devil in Ohio

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Terrifier 2

  • Out of the Blue

    ★★★★½

  • After Ever Happy

    ★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • The Next 365 Days

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Wifelike

  • Mack & Rita

    ★½

  • Five Days at Memorial

    ★★★★★

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ½

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • They/Them

    ★½

  • House of Darkness

    ★★★★

  • Glorious

  • Magnum Opus

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Victoria's Secret: Angels and Demons