Sort by

👻sam🎃 has logged 26 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
Hellraiser III: Hell on Earth

Hellraiser III: Hell on Earth

1992
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Evil Dead Rise

Evil Dead Rise

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Hellbound: Hellraiser II

Hellbound: Hellraiser II

1988
×
★★★½
Edit this entry  
29
Hellraiser

Hellraiser

1987
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
28
Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner: The Death Cure

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
27
The VelociPastor

The VelociPastor

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Violent Night

Violent Night

2022
×
★★★★
Edit this entry  
24
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
24
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
22
Maze Runner: The Scorch Trials

Maze Runner: The Scorch Trials

2015
×
★★★
Edit this entry  
22
The Maze Runner

The Maze Runner

2014
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★★★½
Edit this entry  
15
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★★
Edit this entry  
13
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★★
Edit this entry  
14
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Terrifier 2

Terrifier 2

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Twilight

Twilight

2008
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
26
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★½
Edit this entry  
27
Winnie the Pooh: Blood and Honey

Winnie the Pooh: Blood and Honey

2023
×
½
Edit this entry  
27
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
★★½
Edit this entry  
17
Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

2023
×
★
Read the review Edit this entry