Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Fake Famous

Fake Famous

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ma Rainey's Black Bottom

Ma Rainey's Black Bottom

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Locked Down

Locked Down

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Billie Eilish: The World's a Little Blurry

Billie Eilish: The World's a Little Blurry

2021
×
Read the review Edit this entry  
21
She Dies Tomorrow

She Dies Tomorrow

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
Read the review Edit this entry  
19
The Mole Agent

The Mole Agent

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Barb and Star Go to Vista Del Mar

Barb and Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Adú

Adú

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Dying of Laughter

Dying of Laughter

1999
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
The Dove and the Wolf

The Dove and the Wolf

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
A Babysitter's Guide to Monster Hunting

A Babysitter's Guide to Monster Hunting

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Words on Bathroom Walls

Words on Bathroom Walls

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
Read the review Edit this entry  
08
Killers

Killers

2010
×
Read the review Edit this entry  
08
Framing Britney Spears

Framing Britney Spears

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
I Used to Go Here

I Used to Go Here

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Adventures in Babysitting

Adventures in Babysitting

1987
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
I Think We're Alone Now

I Think We're Alone Now

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
The Life Ahead

The Life Ahead

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Possessor

Possessor

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Bliss

Bliss

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
The Kid Detective

The Kid Detective

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Psycho Goreman

Psycho Goreman

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Save Yourselves!

Save Yourselves!

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
How to Build a Girl

How to Build a Girl

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Secret of Kells

The Secret of Kells

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Let Them All Talk

Let Them All Talk

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Flubber

Flubber

1997
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Giant

Giant

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Figli

Figli

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Palmer

Palmer

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Rachel Getting Married

Rachel Getting Married

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Seduced: Inside the NXIVM Cult

Seduced: Inside the NXIVM Cult

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Historias lamentables

Historias lamentables

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Get Duked!

Get Duked!

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Three Deaths of Marisela Escobedo

The Three Deaths of Marisela Escobedo

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Double Dad

Double Dad

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Toys of Terror

Toys of Terror

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
13
We Can Be Heroes

We Can Be Heroes

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Sorry We Missed You

Sorry We Missed You

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Scare Me

Scare Me

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Shadow in the Cloud

Shadow in the Cloud

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Goodbye Girl

The Goodbye Girl

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry