Sort by

Sydney🚀 has logged 27 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Drive My Car

Drive My Car

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
King Richard

King Richard

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Wolverine

The Wolverine

2013
×
★★★
Edit this entry  
22
The Outfit

The Outfit

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Fresh

Fresh

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Midnight in Paris

Midnight in Paris

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Deep Water

Deep Water

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
X

X

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Batman

The Batman

2022
×
Read the review Edit this entry  
14
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Batman & Robin

Batman & Robin

1997
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Batman: The Long Halloween, Part Two

Batman: The Long Halloween, Part Two

2021
×
Edit this entry  
08
Batman: The Long Halloween, Part One

Batman: The Long Halloween, Part One

2021
×
Edit this entry  
07
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Batman

Batman

1989
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Batman

The Batman

2022
×
Read prior review Edit this entry  
03
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Batman: Under the Red Hood

Batman: Under the Red Hood

2010
×
★★★★½
Edit this entry