RSS feed for Addison
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
07
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
The Perfect Date

The Perfect Date

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Death of Stalin

The Death of Stalin

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
School of Rock

School of Rock

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Mighty Ducks

The Mighty Ducks

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Camp Rock 2: The Final Jam

Camp Rock 2: The Final Jam

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Big Fat Liar

Big Fat Liar

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Detainment

Detainment

2018
×
Read the review Edit this entry