Sort by
  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Nope

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Deadstream

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Malignant

    ★★★

  • Superhost

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Seance

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Shook

  • Behind Her Eyes

    ★★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★

  • The Sadness

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★½

  • All My Friends Are Dead

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Vicious Fun

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Caveat

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Slaxx

    ★★★

  • Host

    ★★★★

  • Becky

    ★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • Fried Barry

    ★★★

  • The Trials of Gabriel Fernandez

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • His House

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • The Night House

    ★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • Scare Me

    ★★★½

  • The Grudge

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Yummy

    ★★★

  • 1917

    ★★★★★