Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Blonde

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Purple Hearts

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Persuasion

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Along for the Ride

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Honeymoon with My Mother

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Mother/Android

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Justin Bieber: Our World

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Kate

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • JJ+E

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★