Sort by
  • Badland Hunters

    ★★★½

  • One More Shot

    ★★★

  • Destroy All Neighbors

    ★★½

  • The Beekeeper

    ★★★

  • Night Swim

  • Merry Little Batman

    ★★½

  • Silent Night

    ★★

  • The Marvels

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★

  • The Conference

    ★★½

  • It's a Wonderful Knife

  • Ballerina

    ★★★

  • Sister Death

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • V/H/S/85

    ★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★★

  • Naga

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Saltburn

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • The Passenger

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunting of the Queen Mary

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Murdercise

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

  • Suitable Flesh

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Fool's Paradise

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Malum

    ★★★★

  • Renfield

    ★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • The Wrath of Becky

    ★★★

  • Appendage

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

  • Kill Boksoon

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Disquiet

    ½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Coke Queen