Sort by

Stu has logged 14 entries for films during November 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Red Notice

Red Notice

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Raw

Raw

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Annette

Annette

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Scary Movie

Scary Movie

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Fateful Findings

Fateful Findings

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Thing

The Thing

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Eternals

Eternals

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Annette

Annette

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Poseidon

Poseidon

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry