stxphany has logged 18 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
SAS: Red Notice

SAS: Red Notice

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Peppermint

Peppermint

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Shack

The Shack

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
127 Hours

127 Hours

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Jujutsu Kaisen

Jujutsu Kaisen

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Hostel

Hostel

2005
×
Read the review Edit this entry  
17
Attack on Titan: Chronicle

Attack on Titan: Chronicle

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Bad Moms

Bad Moms

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Carrossel: O Filme

Carrossel: O Filme

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Clouds

Clouds

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Airplane Mode

Airplane Mode

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Double Dad

Double Dad

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Till Luck Do Us Part 2

Till Luck Do Us Part 2

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry