• Nightbooks

    ★★★

  • Wellington Paranormal

    ★★★

  • Kate

    ★★★★

  • Here Today

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Dug Days

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Forbidden Planet

    ★★★

  • Steel Magnolias

    ★★

  • Annette

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★

  • Marlon Wayans: You Know What It Is

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Beckett

    ★★★

  • Deep Blue Sea

    ★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • French Exit

    ★★½