Sort by

• Dragana • has logged 128 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Sand Castle

Sand Castle

2017
×
★★★
Edit this entry  
27
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Harry Potter and the Half-Blood Prince

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★
Edit this entry  
22
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★½
Edit this entry  
20
Ex Machina

Ex Machina

2015
×
★★★★
Edit this entry  
18
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016
×
★★★
Edit this entry  
18
The Hateful Eight

The Hateful Eight

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
17
The Hand of God

The Hand of God

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Hating Game

The Hating Game

2021
×
★★
Edit this entry  
14
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★½
Edit this entry  
11
A Bad Moms Christmas

A Bad Moms Christmas

2017
×
★★
Edit this entry  
10
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Normal People

Normal People

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
South Wind 2: Speed Up

South Wind 2: Speed Up

2021
×
★½
Edit this entry  
07
The Last Serb in Croatia

The Last Serb in Croatia

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Fantasy Island

Fantasy Island

2020
×
Edit this entry  
04
Single All the Way

Single All the Way

2021
×
★★★
Edit this entry  
03
The Chestnut Man

The Chestnut Man

2021
×
★★★★
Edit this entry  
03
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★½
Edit this entry  
30
14 Peaks: Nothing Is Impossible

14 Peaks: Nothing Is Impossible

2021
×
★★★½
Edit this entry  
30
The Summit of the Gods

The Summit of the Gods

2021
×
★★★★
Edit this entry  
29
Blue Dream: The Road to Wembley

Blue Dream: The Road to Wembley

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Scenes from a Marriage

Scenes from a Marriage

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
27
The Empire Strikes Back

The Empire Strikes Back

1980
×
★★★½
Edit this entry  
26
Big Fish

Big Fish

2003
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Spencer

Spencer

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Atonement

Atonement

2007
×
★★★½
Edit this entry  
20
Three Perfect Daughters

Three Perfect Daughters

2020
×
★½
Edit this entry  
19
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★
Edit this entry  
19
Whiskey Tango Foxtrot

Whiskey Tango Foxtrot

2016
×
★★★
Edit this entry  
18
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★
Edit this entry  
18
Operation Finale

Operation Finale

2018
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Addams Family

The Addams Family

2019
×
★★
Edit this entry  
16
Band of Brothers

Band of Brothers

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Baywatch

Baywatch

2017
×
Edit this entry  
13
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
12
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Harder They Fall

The Harder They Fall

2021
×
★★★
Edit this entry  
06
Love Hard

Love Hard

2021
×
★★½
Edit this entry  
27
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
Night Teeth

Night Teeth

2021
×
½
Edit this entry  
15
Sounds Like Love

Sounds Like Love

2021
×
½
Edit this entry  
14
Dracula

Dracula

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★
Edit this entry  
08
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★★
Edit this entry  
06
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★½
Edit this entry