Sort by
  • Candyman

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Tig Notaro: Drawn

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Val

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Agnes

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Swan Song

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★½

  • Gaia

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Cryptozoo

    ★★★

  • In the Earth

    ★★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★½

  • Censor

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Monster Hunter

  • The Bloodhound

    ★★★★

  • Lovers Rock

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Mank

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • Rebecca

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Flashback

    ★★★★

  • Fatman

    ★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Peter the Penguin

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Bloodthirsty

    ★★

  • Mangrove

    ★★★★

  • Monkey Beach

    ★★★½

  • Super Frenchie

    ★★★★

  • The Curse of Willow Song

    ★★

  • Violation

    ★★★★

  • Beans

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★½

  • Inconvenient Indian

    ★★★★

  • Mandibles

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★½