Sort by
  • Bone Tomahawk

    ★★★★★

  • Tombs of the Blind Dead

    ★★½

  • The Sadness

    ★★½

  • Extreme Prejudice

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Death Has Blue Eyes

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Cursed

    ★★★½

  • Irma Vep

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Law Abiding Citizen

    ★★½

  • The Spine of Night

    ★★★

  • On-Gaku: Our Sound

    ★★★★

  • Skinned Deep

    ★★★½

  • Anaconda

    ★★★½

  • The Barge People

    ★½