Sort by

Sun_God has logged 11 entries for films during August 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Nope

Nope

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Orphan: First Kill

Orphan: First Kill

2022
×
★★★
Edit this entry  
26
Kimi

Kimi

2022
×
★★½
Edit this entry  
20
Midway

Midway

2019
×
★★½
Edit this entry  
19
Let Him Go

Let Him Go

2020
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Lie

The Lie

2018
×
★★
Edit this entry  
17
Day Shift

Day Shift

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Carter

Carter

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Thirteen Lives

Thirteen Lives

2022
×
★★★½
Edit this entry  
12
See for Me

See for Me

2021
×
½
Edit this entry  
06
Prey

Prey

2022
×
½
Read the review Edit this entry