Sort by
  • Napoleon

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Reptile

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Strays

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Renfield

    ★½

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★½

  • The Strays

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Sharper

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Flora and Son

    ★★★★

  • Eileen

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Fremont

    ★★½

  • Fair Play

    ★★½

  • Missing

    ★★★

  • You People

    ★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★½

  • Shotgun Wedding

  • The Apology

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • I Believe in Santa

    ★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Stutz

    ★★★★

  • Spirited

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½