Sort by

Sarah🐉 has logged 15 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Valentine Road

Valentine Road

2013
×
★★
Edit this entry  
31
Dogtooth

Dogtooth

2009
×
★★★½
Edit this entry  
31
Texas Killing Fields

Texas Killing Fields

2011
×
★★★
Edit this entry  
29
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Good Time

Good Time

2017
×
★★★½
Edit this entry  
28
Clue

Clue

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★★
Edit this entry  
27
An American Werewolf in London

An American Werewolf in London

1981
×
★★★½
Edit this entry  
23
Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Eyes of My Mother

The Eyes of My Mother

2016
×
★★★★
Edit this entry  
22
Big Little Lies

Big Little Lies

2017
×
Read other review Edit this entry  
11
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry