• The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★★½

  • Firestarter

    ★★½

  • Senior Year

  • Sneakerella

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Marmaduke

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • The Bubble

    ½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Better Nate Than Ever

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Bubble

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Catwoman: Hunted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Home Team

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • Antlers

    ★★★★

  • Robin Robin

  • Injustice

    ★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Cyrano

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★