• The Simpsons | Balenciaga

  • Lop & Ochō

    ★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★★

  • The Elder

    ★★★½

  • The Twins

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • OSS 117: From Africa with Love

    ★★★½

  • Pig

    ★★★

  • Benedetta

    ★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Annette

  • Loki

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Tokyo Revengers

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Cherry

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • The Little Things

    ★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Ambiancé

  • Your Honor

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Riders of Justice

    ★★★

  • Mank

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Bye Bye Morons

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★

  • Mangrove

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★

  • GIMS: On the Record

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • One Night in Miami...

    ★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The Stunt Double

    ★★★½

  • Attack on Titan: Chronicle

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★

  • Simply Black

    ★★★

  • Hamilton

  • Wash Us In The Blood

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

    ★★★

  • The Eddy

    ★½

  • New York New York

    ★★★