• Jurassic World: Dominion

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Anchorman 2: The Legend Continues

    ★★★

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★

  • A Man Named Scott

    ★★★½

  • The Nun

  • Squid Game

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Lost & Crowned

    ★★★

  • Montre jamais ça à personne

    ★★★★

  • The Simpsons | Balenciaga

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½