Sort by
  • Army of the Dead

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • The Little Things

    ★½

  • We Are

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • On the Rocks

    ★★★★

  • Rifkin's Festival

  • Still Processing

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Journal

  • Gutai

  • TFW No GF

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★½

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Way Back

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★

  • Spree

    ★★★

  • Time

  • Dolittle

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★½

  • 1917

    ★★½

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★

  • Knives Out

    ★★½

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Lore

  • Ready or Not

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Anima

  • Midsommar

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★½

  • Parasite

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • A Hidden Life

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Hannahs

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★

  • Swallow

    ★★

  • I Am Easy to Find

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

  • Missing Link

    ★★★

  • Pain and Glory

    ★★★½

  • The Art of Self-Defense

    ★★½

  • Booksmart

    ★★½

  • The Beach Bum

    ★★★

  • Long Shot

  • Us

  • Captain Marvel

    ★★

  • Leaving Neverland

  • Cold Pursuit

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • Get Ready with Me

  • The Farewell

  • Glass

    ★★