Sort by
  • Spawn

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Matrix Collection

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • Peninsula

    ★★★★½

  • Underwater

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Star Wars Collection

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ½

  • The Divine Fury

    ★★★

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★★★

  • Crawl

    ★★★

  • The Lion King

    ½

  • Midsommar

    ★★

  • Murder Mystery

  • The Dead Don't Die

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • Us

    ★★★★

  • We Die Young

    ★★★½

  • Scooby-Doo! and the Curse of the 13th Ghost

    ★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • Hail Satan?

    ★★½

  • Holmes & Watson

  • Venom

    ★★★★

  • Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost

    ★★★½

  • The Happytime Murders

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Solo: A Star Wars Story

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Batman Ninja

  • Game Over, Man!

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Hereditary

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Trump: An American Dream

  • Justice League

    ★★★

  • Blade Runner 2049

  • Thor: Ragnarok

  • It

    ★★★★

  • Starship Troopers: Traitor of Mars

  • Spider-Man: Homecoming

  • Alien: Covenant

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Sandy Wexler

  • Mayhem

    ★★★★

  • Bill Burr: Walk Your Way Out

  • Resident Evil: The Final Chapter

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • The Founder

  • The Shallows

  • The Jungle Book

  • Deadpool

    ★½

  • Hail, Caesar!

    ★★★★

  • Zoolander 2

  • RetroAhoy: Doom

    ★★★★

  • 31

  • The Revenant

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½