• The Stunt Double

    ½

  • Capone

    ½

  • New York New York

    ½

  • Some Kind of Connection

    ½

  • No Longer Human

    ½

  • France Against the Robots

    ★★★★★

  • Inventing the Future

    ½

  • log 2

  • The Hunt

    ½

  • The Long Goodbye

    ½

  • Rock

    ½

  • Orphea

  • Night's Reality, Day's Passion

    ½

  • Cuties

  • Goldman v Silverman

    ½

  • Integration

  • A Bicycle Ride In A Walmart

    ½

  • Cats

    ½

  • we are winnipeg

  • Nikita Lavretski

    ½

  • Dark Waters

    ½

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • The Fall

    ½

  • Hey Moon

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ½

  • The Goldfinch

    ½

  • Dolemite Is My Name

    ½

  • Color Out of Space

    ½

  • The King

    ½

  • Martin Eden

  • Rapid Life

  • Joker

    ★★★★

  • An Officer and a Spy

    ½

  • The Fanatic

    ½

  • First Cow

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Ad Astra

    ½

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★★

  • Vitalina Varela

    ★★★★★

  • Airplane Mode

  • Point Blank

    ½

  • Crawl

    ½

  • Spirit of Eden

  • The Lion King

    ½

  • log 0

  • Above the Rain

    ½

  • Domino

  • Godzilla: King of the Monsters

    ½

  • Cans Without Labels

  • Avengement

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

  • L'Observateur

    ½

  • The Traitor

    ★★★★

  • Loqueesha

    ½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ½

  • Parasite

    ½

  • A Hidden Life

    ★★★★★

  • Lux Æterna

    ½

  • And Then We Danced

    ½

  • The Dead Don't Die

    ½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ½

  • Aladdin

    ½

  • Chernobyl

    ½

  • Crown Vic

    ½

  • I Am Easy to Find

    ½

  • Avengers: Endgame

    ½

  • Red Shift

  • 4z

  • Nanterre Personne

  • Rock Bottom

  • Go-Stop