flynn has logged 19 entries for films during May 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Artist

The Artist

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Dirty Grandpa

Dirty Grandpa

2016
×
Read the review Edit this entry  
27
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Rules Don't Apply

Rules Don't Apply

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Hail, Caesar!

Hail, Caesar!

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Forgetting Sarah Marshall

Forgetting Sarah Marshall

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The 40 Year Old Virgin

The 40 Year Old Virgin

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Ali Wong: Hard Knock Wife

Ali Wong: Hard Knock Wife

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
27: Gone Too Soon

27: Gone Too Soon

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Benchwarmers

The Benchwarmers

2006
×
Read the review Edit this entry  
03
DodgeBall: A True Underdog Story

DodgeBall: A True Underdog Story

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Big Fat Liar

Big Fat Liar

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Tiny Shoulders: Rethinking Barbie

Tiny Shoulders: Rethinking Barbie

2018
×
★★
Read the review Edit this entry