• Lunatics: A Love Story

    ★★★½

  • Hellraiser: Deader

    ★★½

  • Hellraiser: Hellseeker

    ★★

  • Jennifer's Body

    ★★★

  • A Clockwork Orange

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Hellraiser: Inferno

    ★★½

  • Hellraiser: Bloodline

    ★★★

  • Hellraiser III: Hell on Earth

    ★★★★

  • Dirty Work

    ★★★★

  • Hellbound: Hellraiser II

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Return of the Living Dead Part II

    ★½

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Electric Boogaloo: The Wild, Untold Story of Cannon Films

    ★★★½

  • Sundown: The Vampire in Retreat

    ★★★