Sort by
  • This Is Me…Now

    ½

  • Taylor Tomlinson: Have It All

  • Upgraded

    ★★½

  • Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?

  • Jacqueline Novak: Get on Your Knees

  • Suncoast

    ★★★

  • Mean Girls

    ★★★★

  • Role Play

    ★½

  • Doctor Who: The Church on Ruby Road

  • Good Grief

    ★★½

  • Anyone But You

    ★★★

  • Doctor Who: The Giggle

  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

  • Doctor Who: The Star Beast

  • Napoleon

    ★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Attack on Titan The Final Chapters: Special 2

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Red, White and Blue

  • The ABCs of Book Banning

  • Foe

    ★★

  • Poison

  • Extinction of the Species

  • Island in Between

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • WAR IS OVER! Inspired by the Music of John and Yoko

  • The Creator

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★½

  • Kelce

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • NYAD

    ★★½

  • The Last Repair Shop

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • El Conde

    ★★½

  • American Symphony

  • Ferrari

    ★★★½

  • Rustin

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★

  • Choose Love

  • The After

  • VOLCANO

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • The Barber of Little Rock

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Our Uniform

  • Once Upon a Studio

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • About My Father

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Robot Dreams

    ★★★½

  • May December

    ★★★★