Sort by
  • Saving Private Ryan

    ★★★★★

  • T-34

    ★★★

  • Sir! No Sir!

    ★★★★

  • We Were Soldiers

    ★★★

  • Jarhead

    ★★★

  • Hamburger Hill

    ★★★

  • Act of Valor

  • War Machine

    ★★

  • Casualties of War

    ★★★½

  • Ghosts of War

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Company of Heroes

  • Sand Castle

    ★★½

  • The Outpost

    ★★

  • Top Gun

    ★★

  • Apocalypse Now

    ★★★★

  • Stripes

    ★★½

  • Full Metal Jacket

    ★★★★