Sort by
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • David Holmes: The Boy Who Lived

    ★★★½

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Prototype: The Legacy of Rondé Barber

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Secret Invasion

  • BS High

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Shooting Stars

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Cam Closer II

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Fast X

    ★★½

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Paint

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Wild Life

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Champions

    ★★½

  • Jesus Revolution

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Shaq

    ★★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Stutz

    ★★★

  • Slumberland

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • Say Hey, Willie Mays!

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats