Sort by
  • The Devil All the Time

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Queen & Slim

  • The Irishman

  • The King

  • Joker

  • Soundgarden - Live From The Artists Den

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

  • Murder Mystery

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Rocketman

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Westside vs the World

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Dirt

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

  • The Beach Bum

  • Us

    ★★★★★

  • Velvet Buzzsaw

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★

  • Quincy

    ★★★★★

  • The Land of Steady Habits

    ★★★★

  • Green Book

    ★★★★★

  • mid90s

    ★★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • First Man

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Dirty Computer

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Bao

    ★★★★★

  • Acrimony

  • The New Romantic

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • A Wrinkle in Time

    ★★★★★

  • Love, Simon

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Studio 54

    ★★★★★

  • Three Identical Strangers

    ★★★

  • Robin Williams: Come Inside My Mind

    ★★★★★

  • Blindspotting

    ★★★★★

  • Saturation

    ★★★★★

  • Billy Star

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★★

  • Bruno Mars: 24K Magic Live at the Apollo

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Gerald's Game

    ★★★

  • Stronger

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★★★

  • First Reformed

  • The Shape of Water

    ★★★

  • We, The Marines

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Shot Caller

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★½

  • Cars 3

    ★★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

  • Harry Styles: Behind the Album

    ★★★★★

  • Expedition Happiness

  • I Am Heath Ledger

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Life

    ★★½

  • The Boss Baby

    ½

  • The Disaster Artist

    ★★

  • Logan

    ★★★★★

  • T2 Trainspotting

    ★★★★★

  • Burning Sands

    ★★★