Sort by

Swampflix has logged 19 entries for films during November 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Madeline's Madeline

Madeline's Madeline

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Summer of 84

Summer of 84

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Overlord

Overlord

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Zombie Flesh Eaters

Zombie Flesh Eaters

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Dark Star

Dark Star

1974
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Gospel of Eureka

The Gospel of Eureka

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Jules of Light and Dark

Jules of Light and Dark

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Nailed It

Nailed It

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
This One's for the Ladies

This One's for the Ladies

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
United Skates

United Skates

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Empty Metal

Empty Metal

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Pig Film

Pig Film

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Cane River

Cane River

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Chained for Life

Chained for Life

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Halloween

Halloween

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Beyond the Black Rainbow

Beyond the Black Rainbow

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry