• Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Scream

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ½

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Antlers

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Injustice

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★★

  • South of Heaven

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Silent Night

    ★★★½

  • Shelter in Place

    ★★

  • The Humans

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Kate

    ★★★★½

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Old Henry

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Karen

    ★★

  • Malignant

    ★★½

  • Vacation Friends

    ★½

  • Clickbait

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • The Protégé

    ★★½

  • Yakuza Princess

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Superhost

    ★★★½

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Pretty Boy

  • Free Guy

    ★★

  • The Trip

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Old

    ★★★

  • Nitram

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • The North Water

    ★★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Advent Calendar

    ★★½

  • Benedetta

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Till Death

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • False Positive

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★