Sort by
  • Malibu Horror Story

  • First Contact

  • Creepypasta

  • Love & Death

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Bigfoot Trap

    ★★★★★

  • Blue Hour: The Disappearance of Nick Brandreth

    ★★★

  • Moonlight Sonata, with Scissors

    ★★★

  • Celeste Barber: Fine, thanks

  • Malum

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Pool Party

    ★★★

  • Beaten to Death

    ★★★★★

  • Only You: An Animated Shorts Collection

    ★★★★

  • The Unheard

    ★★

  • Waco: American Apocalypse

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • From Black

    ★★★

  • Satan Wants You

    ★★★★

  • Demon Box

    ★★★★★

  • Card Zero

    ★★★★

  • Godless: The Eastfield Exorcism

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • In the Name of God: A Holy Betrayal

    ★★★★

  • Marlon Wayans: God Loves Me

    ★★★★★

  • That's Our Time

    ★★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Sommore: Queen Chandelier

    ★★★★

  • The Strays

    ★★

  • Eric

    ★★★★★

  • File VL-624

    ★★★★★

  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★

  • Consecration

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Lichemoth

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Fear

    ½

  • Abruptio

    ★★★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Bad Behaviour

    ★★

  • When It Melts

    ★★★★

  • Divinity

    ★★★★★

  • Kokomo City

    ★★★★

  • AUM: The Cult At The End Of The World

    ★★★★

  • Aliens Abducted My Parents and Now I Feel Kinda Left Out

    ★★

  • Fancy Dance

    ★★★★★

  • The Disappearance of Shere Hite

    ★★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★★

  • A.I. Movie

    ★★★★

  • Surrender Your Horns

    ★★★★

  • Fat Fleshy Fingers

    ★★★

  • Andrew Santino: Cheeseburger

    ★★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★★

  • Madoff: The Monster of Wall Street

    ★★★★★

  • Best of Stand-Up 2022

    ★★★

  • Terror Train 2

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★★★

  • Chelsea Handler: Revolution

    ★★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • Mathieu Dufour at Bell Centre

    ★★

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★

  • The Apology

    ★★★★