• Da 5 Bloods

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Fantasy Island

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • The Turning

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • Underwater

    ★★★

  • The Grudge

    ★★★

  • The Gentlemen

  • 1917

    ★★★

  • Spies in Disguise

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • Dark Waters

    ★★★

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • The Good Liar

    ★★★

  • Killer Sofa

    ★★★

  • Rattlesnake

    ★★★

  • 21 Bridges

    ★★★★

  • Countdown

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★

  • Ford v Ferrari

    ★★

  • Motherless Brooklyn

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • ReMastered: Devil at the Crossroads

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • The Car: Road to Revenge

    ★★

  • Thriller

    ★★

  • Christopher Robin

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★

  • Bright

  • Wheelman

    ★★★★

  • 47 Meters Down

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★

  • Norm of the North

    ★★

  • The Last Witch Hunter

    ★★★

  • High-Rise

    ★★★

  • Circle

    ★★★★

  • Kung Fury

    ★★

  • Sicario

    ★★★

  • Green Room

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★

  • Chappie

    ★★★

  • Jupiter Ascending

    ★★

  • World of Tomorrow

    ★★★

  • Ex Machina

    ★★★★

  • Automata

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • Predestination

    ★★★

  • Repentance

    ★★

  • The Signal

    ★★

  • PROXiMITY

    ★★★

  • Locke

    ★★★

  • Gravity

    ★★★

  • Snowpiercer

    ★★★★★

  • After the Dark

    ★★

  • Man of Tai Chi

    ★★

  • Assault on Wall Street

    ★★★★

  • The East

    ★★★★

  • After Earth

    ★★

  • The Colony

    ★★★★

  • The Croods

    ★★★★