sophia has logged 13 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★½
Edit this entry  
27
Just Go with It

Just Go with It

2011
×
★★★★
Edit this entry  
22
Wildlife

Wildlife

2018
×
★★★
Edit this entry  
22
Run

Run

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

2014
×
★★★
Edit this entry  
21
While You Were Sleeping

While You Were Sleeping

1995
×
★★½
Edit this entry  
20
The Stepford Wives

The Stepford Wives

2004
×
★★★
Edit this entry  
19
Edward Scissorhands

Edward Scissorhands

1990
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Megan Is Missing

Megan Is Missing

2011
×
Edit this entry  
18
Diana: In Her Own Words

Diana: In Her Own Words

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★
Edit this entry  
14
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★½
Edit this entry  
14
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★
Edit this entry