Syaoran has rated 107 films ★★★ .

  • The Undoing

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Calibre

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★

  • The Opening Act

    ★★★

  • Triangle

    ★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • Tiffany Haddish: Black Mitzvah

    ★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • You're Next

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★

  • Yesterday

    ★★★