Syaoran has rated 160 films ★★★★ .

  • Margaret Cho: PsyCHO

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Wanderlust

    ★★★★

  • Boogie Nights

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★

  • And Then We Danced

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Donald Glover: Weirdo

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • It's a Sin

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Michelle Wolf: Joke Show

    ★★★★

  • Sherlock: The Blind Banker

    ★★★★

  • Sherlock: A Study in Pink

    ★★★★

  • Tom Segura: Disgraceful

    ★★★★

  • The Secret Life of Walter Mitty

    ★★★★