Syaoran has rated 48 films ★★★★★ .

  • Happy Cleaners

    ★★★★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★★★

  • Making The Leftovers

    ★★★★★

  • In the Mood for Love

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Before Sunrise

    ★★★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • 12 Angry Men

    ★★★★★

  • Children of Men

    ★★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • Shrek 2

    ★★★★★

  • Tigertail

    ★★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Monsters, Inc.

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★