Sort by
  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Justice League

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★

  • The Babysitter

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • It

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • American Made

    ★★★½

  • The Dark Tower

    ★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Black Butterfly

    ★½

  • 47 Meters Down

  • The Mummy

    ★★

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★½

  • Life

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Wind River

    ★★★

  • A Cure for Wellness

    ★★½

  • Hidden Figures

    ★★★★

  • Keeping Up with the Joneses

    ★★½

  • Moana

    ★★★★

  • Trolls

    ★★½

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★★

  • Storks

    ★★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★★

  • Sing

    ★★★½

  • Queen of Katwe

    ★★★★

  • Colossal

    ★★★★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • Imperium

    ★★★½

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★

  • The Girl with All the Gifts

    ★★★½

  • Suicide Squad

    ★★½

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

    ★★

  • Now You See Me 2

    ★★★

  • Raw

    ★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Keanu

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★

  • Zootopia

    ★★★★★

  • Sing Street

    ★★★★

  • The Boy

    ★★★

  • Joy

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★★½

  • The Good Dinosaur

    ★★★

  • Burnt

    ★★

  • The Martian

    ★★★★½

  • Hello, My Name Is Doris

    ★★★★

  • The Stanford Prison Experiment

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★★★★

  • Mommy

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • Carrie

    ★★★

  • Prisoners

    ★★★★½

  • Kick-Ass 2

    ★★½

  • The Conjuring

    ★★★½

  • Monsters University

    ★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★

  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★★