RSS feed for syd

syd has logged 15 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Shazam!

Shazam!

2019
×
Read the review Edit this entry  
20
High Life

High Life

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Teen Spirit

Teen Spirit

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Mustang

The Mustang

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Rider

The Rider

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Mandy

Mandy

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Lucky

Lucky

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey

1968
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Master

The Master

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Big Eden

Big Eden

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry