• Ricky Gervais: SuperNature

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★

  • Morbius

    ½

  • X

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Death on the Nile

  • Jackass Forever

    ★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Death to 2021

    ½

  • Jimmy Carr: His Dark Material

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

  • Hawkeye

    ★★★½

  • House of Gucci

  • Juice WRLD: Into the Abyss

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Zeros and Ones

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Lamb

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Annette

    ★★★

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

  • Borat: VHS Cassette of Material Deemed “Sub-acceptable” By Kazakhstan Ministry of Censorship and Circumcision

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Pleasure

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • CODA

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★

  • Death to 2020

  • Wonder Woman 1984

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★½