Sort by
  • The Swan

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Rahsia

    ★★★½

  • Love in Taipei

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Wham!

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

  • Depp V Heard

    ★½

  • Love & Death

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Wedding Cottage

    ★★★

  • Killing Romance

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Hunger

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Tin & Tina

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Call Me Chihiro

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • Unlocked

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Marui Video

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Hidayah

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Qorin

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • The Kid and the Camera

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Go Fishboy

    ★★★★

  • Last Summer

    ★★★★½

  • Ajoomma

    ★★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★

  • Possessed

    ★½

  • Smile

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Blonde

  • Pinocchio

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Stealing Raden Saleh

    ★★★½

  • Fall

    ★★

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy