Sort by

suz has logged 17 entries for films during March 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★
Edit this entry  
30
Air

Air

2023
×
★★★
Edit this entry  
29
Rocky

Rocky

1976
×
★★★
Edit this entry  
26
Missing

Missing

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Snatch

Snatch

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Piggy

Piggy

2022
×
★★★
Edit this entry  
24
Jerangkung Dalam Almari

Jerangkung Dalam Almari

2022
×
★★½
Edit this entry  
23
Possessed

Possessed

2022
×
★½
Edit this entry  
16
Babylon

Babylon

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Triangle of Sadness

Triangle of Sadness

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
All Quiet on the Western Front

All Quiet on the Western Front

2022
×
★★★½
Edit this entry  
09
Imaginur

Imaginur

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Airplane!

Airplane!

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Shrek

Shrek

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Fruitvale Station

Fruitvale Station

2013
×
★★★★
Edit this entry  
03
The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry