Sort by

Hatice has logged 19 entries for films during 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Fargo

Fargo

1996
×
★★★½
Edit this entry  
31
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★½
Edit this entry  
29
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★
Edit this entry  
27
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
13 Going on 30

13 Going on 30

2004
×
★★★
Edit this entry  
27
Spotlight

Spotlight

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Intern

The Intern

2015
×
★★★
Edit this entry  
25
Elf

Elf

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Sleeping with Other People

Sleeping with Other People

2015
×
★★★
Edit this entry  
22
Steve Jobs

Steve Jobs

2015
×
★★★½
Edit this entry  
21
Creed

Creed

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Sicario

Sicario

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Carol

Carol

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Room

Room

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
It Follows

It Follows

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Sisters

Sisters

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Carol

Carol

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry