Sort by
  • Do Revenge

    ★★★

  • Wedding Season

    ★★★½

  • The Staircase

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Dropout

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Fatherhood

    ★★★

  • BLACKPINK: The Show

  • Malcolm & Marie

  • Double Dad

    ★★

  • Just Another Christmas

    ★★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★★

  • Operation Christmas Drop

  • The Craft: Legacy

  • Holidate

    ★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Executive Order

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Ammonite

  • Unpregnant

    ★★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • Afonso Padilha: Classless

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • Work It

    ★★½

  • Hamilton

  • The High Note

    ★★★★½

  • The Half of It

    ★★★★½

  • Waiting

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • Mulan

    ★★½

  • The Trials of Gabriel Fernandez

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ½

  • Isi & Ossi

    ★★★

  • Emma.

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Disclosure

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★½

  • Cheer

    ★★★★½

  • Dolittle

    ½

  • My Mom Is a Character 3

    ★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Cats

  • Little Women

    ★★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ★½

  • The Knight Before Christmas

    ★★

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Noelle

    ★★★

  • Last Christmas

    ★★½

  • Frozen II

    ★★★½