• Moothon

    ★★★★

  • American Honey

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★

  • It Comes at Night

    ★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • Interesting Ball

    ★★★½

  • Swiss Army Man

    ★★★½

  • Ponyo

    ★★★★

  • The Secret World of Arrietty

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★

  • Ankhon Dekhi

    ★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★

  • P.S. I Love You

    ★★★★

  • The Ugly Truth

    ★★★

  • 300

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Suicide Squad

    ★★★½