Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

    ★★

  • You People

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★½

  • The Whale

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • The Man from Toronto

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • WeCrashed

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Gold

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • I Am Zlatan

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½