Sort by
  • Pathaan

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Autopsy

  • Russia 1985-1999: TraumaZone

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Gilly and Keeves: The Special

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★★

  • The Five Fingers of a Dog

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Natchathiram Nagargiradhu

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • TMZ Investigates: What Really Happened to Richard Simmons

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Detective vs. Sleuths

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Irma Vep

    ★★★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Vikram

    ★★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Elvis

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • EO

    ★★★★

  • Magic Spot

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Corrective Measures

    ★★★

  • We Own This City

  • K.G.F: Chapter 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Batman

    ★★½

  • The Novelist's Film

    ★★★★½

  • Both Sides of the Blade

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • We Met in Virtual Reality

    ★½

  • Scream

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Mayor Pete

  • House of Gucci

    ★★★

  • Sardar Udham

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Fauci

  • The Last Duel

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Shane Gillis: Live in Austin

  • Metal Detector Maniac

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★