• Dumb and Dumber

    ★★★

  • Plus One

    ★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

    ★★★★

  • The Proposal

    ★★★

  • Safety Not Guaranteed

    ★★★

  • The Descent

    ★★★★★

  • 30 Minutes or Less

    ★★

  • Don't Tell a Soul

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Yes Man

    ★★★

  • She's Out of My League

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Zola

    ★★★★

  • Bo Burnham: Words, Words, Words

    ★★★

  • Stranger Than Fiction

    ★★

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★